سر خط اخبار

{title}{short-story}

مجید انصاری: رئیس‌جمهوری، با قدرت در جلسه شورای امنیت شرکت کند

ضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر حضور رییس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: ما پیرو حضرت علی(ع) هستیم که در هیچ میدانی عقب‌نشینی نمی‌کرد. 

چرا اصولگرایان در مقابل پیشنهاد رفراندوم جبهه می‌گیرند؟/ مهاجری: اصولگرایان از وضع موجود حراست می‌کنند

محمد مهاجری گفت: حوزه اختیارات دولت فارغ از اینکه چه دولتی روی کار باشد، از موضوعاتی است که می‌تواند به رفراندوم گذاشته شود. حوزه اختیارات دولت حتی در مسائل اقتصادی گسترده نیست.


رهامی: رئیس‌جمهور در سازمان ملل پاسخ اتهامات آمریکا را بدهد

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه غیبت ایران در مجامع عمومی بین‌الملل از جمله سازمان ملل بیشتر نشان‌دهنده ضعف ماست، گفت: ما هرگاه با منطق قوی در مجامع بین‌المللی شرکت کرده‌ایم، سود برده‌ایم. رئیس‌جمهور باید در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کرده و پاسخ اتهامات آمریکا علیه کشورمان را بدهد.

ابتکار: اصلاح‌طلبان حمایت از دولت را ادامه می‌دهند

معصومه ابتکار، معاون زنان و خانواده رییس‌جمهوری در واکنش به اختلاف بین اصلاح‌طلبان و دولت گفت: اصلاح‌طلبان روند حمایت از دولت تدبیر و امید را ادامه خواهند داد.


نوبخت پاسخ داد:

افزایش مجدد حقوق‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟

گرچه افزایش مجدد حقوق کارکنان تا قبل از پایان سال جاری در دستور کار دولت قرار گرفته، اما از اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه این گونه برمی‌آید که فعلا در حال بررسی بوده و باید مسائل مربوط به آن از جمله آثار سوئی که می‌تواند در شرایط خاص فعلی اقتصاد به همراه داشته باشد، مورد توجه قرار گیرد. از این رو زمان اجرایی شدن این بسته هنوز مشخص نیست.

ظریف: اروپا باید درباره ایستادگی یا تسلیم در برابر آمریکا تصمیم بگیرد

وزیر امورخارجه کشورمان با بیان اینکه اروپا باید تصمیم بگیرد می‌خواهد در برابر آمریکا تسلیم شود یا نه، از کشورهای اروپایی خواست تا خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای را جبران کنند.


هرمیداس باوند: اگر جای روحانی بودم، توپ را در زمین ترامپ می‌انداختم

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با تاکید بر اینکه روحانی باید از جلسه شورای امنیت به عنوان فرصت استفاده کند، گفت: به نظر می‌رسد ایران باید توپ را در زمین آمریکا بیاندازد و او را متهم کند به این که تعهدات بین‌المللی را نادیده گرفته و قانون‌شکنی می‌کند.

صدیقی: گردن کلفت‌ها را کنار گذاشتیم و آمدیم سراغ ضعیف‌ترها

امام جمعه موقت تهران با تاکید به برخورد با دانه‌درشت‌ها گفت: تا آماده مبارزه با فساد، نفوذی‌ها و دانه درشت‌ها نباشیم، نمی‌توانیم ادعای انتظار فرج امام زمان(عج) را داشته باشیم.

علم‌الهدی: قانون مرز امر به معروف و نهی از منکر نیست/ بازار سوم ارز برای دزدیدن و بردن مال مملکت است

امام جمعه مشهد تاکید کرد: بعضی افراد ناآگاه می‌گویند مجلس خبرگان چرا به مسائل معیشتی و اقتصادی وارد شده است؟ برخی از نمایندگان مجلس نیز این مسئله مطرح کرده‌ است. خبرگان به دو ملاک به این مسئله وارد شده است؛ یکی این است که کار و رسالت اصلی خبرگان است. وظیفه اصلی خبرگان صیانت از رهبری است. 

۴۶ پروژه آب و برق آماده واگذاری به بخش خصوصی+ تصاویر

آیین معرفی ۴۶ پروژه صنعت آب و برق کشور جهت مشارکت بخش خصوصی در چارچوب تبصره ۱۹ قانون بودجه سال جاری که به تصویب کارگروه واگذاری آیین‌نامه اجرایی تبصره یاد شده رسیده است، روز سه شنبه (20 شهریور) با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، رضا اردکانیان، وزیر نیرو به بخش خصوصی و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان بخش خصوصی انجام شد.

غلامرضا ظریفیان: وقت جراحی در اقتصاد و سیاست است/ روشنفکران به میدان بیایند

معاون دانشجویی وزیر علوم در دولت اصلاحات گفت: خبار امیدبخش، تلاش، اهتمام دلسوزان کشور هم در داخل و هم در خارج دارند که جامعه فرو نپاشد هم، وجود دارد.